Yeni Bağdat Caddesi: Seba Suites

Ulaşım kolaylığı ile bilinen ve gelişen altyapısıyla öne çıkan Kâğıthane, Seba konut projesi ile İstanbul’un yeni Bağdat Caddesi olacak. Seba konutları;  Kanyon AVM’ ye 3.7 km, FSM Köprüsü’ne 7 km, Dolmabahçe Tüneli’ne 7.5 km, Kağıthane Metro’ya 400 metre uzaklıkta bulunuyor.

Bir Evden Daha Fazlası

Seba Suites konutları, rezidans yaşamı ile size bir evden daha fazlasını sunacak. Fonksiyonel bir yaşam anlayışı getiren proje; sizin, sevdiklerinizin ve ailenizin çağdaş ve güncel gelişmelerden uzak kalmadan yaşamasını sağlıyor.

Bünyesinde birçok sosyal aktivite barındıran Seba Suites sizlere bir evden daha fazlasını sunuyor. Seba konut projesinde komşularınızla birlikte güven içerisinde yaşamanız için birçok önlem alındı. Artık 7/24 güvende olacaksınız. Seba konut projesinde bulunan, 24 saat görev alan güvenlik personeli, her yerde yer alan güvenlik kameraları ve görüntülü diyafonlar ile siz ve sevdikleriniz her zaman güvende olacaksınız. Kapalı devre TV ile evinizin herhangi bir durumda zarar görmesini engelleyen Seba konut projesi her zaman alıcılarını düşünüyor.

Seba İnşaat tarafından inşa edilen proje, modern çağa ayak uyduruyor. Seba projesinde bulunan; yüzme havuzu ile 4 mevsim yüzebilir, tam donanımlı spor salonu ile güne enerji dolu başlayabilir, sauna ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

SEBA SUITES

Seba Suites, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Uygun ödeme koşulları, satılık ev ve ticari üniteleri ile proje, değerli yatırım yapmanın kapılarını aralıyor. İstanbul Avrupa Yakası ev projeleri arasında adını duyuran proje alıcılarını bekliyor. Alıcıları her açıdan düşünen Seba İnşaat tam donanımlı Seba konutlarıyla karşınızda. Ev alma fikrinizi yeniden canlandıracak olan Seba Suites projesi Kâğıthane’de ayrıcalıklı yaşama davet ediyor.