SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLAN!

Nivo İstanbul, deneyimi ve özgünlüğüyle bilinen mimarlık firması Dome+Partners’in imzasını taşıyor. Öte yandan 27 kişi ve kurumdan oluşan kalabalık ve değerli bir danışman kadrosu da projedeki her alan için kendi uzmanlığı doğrultusunda hizmet veriyor. Modern silueti ve akışkan mimarisiyle öne çıkan proje, 42 dönümlük arazi üzerinde, toplamda 6 blok ve 1418 bağımsız ünite olarak tasarlandı.

BUGÜN NE YAPMAK İSTERDİN?

Hobi odaları, sinema odası, oyun odası ve toplantı odaları sayesinde, Nivo İstanbul sakinleri alternatif yaşam alanlarında dilediği gibi vakit geçiriyor. Hareket etmekten keyif alanlar için, projenin ortasındaki tek katlı alışveriş bloğu üzerinde köprülerle birbirine bağlanan tartan koşu pisti uzun koşular için ideal bir parkur sunuyor. Yüzme havuzları, fitness salonları, sauna ve hamam ise, ter atmak ve rahatlamak için her gün hizmetinizde.Açıkhava spor üniteleri, açık ve kapalı oyun alanları sayesinde çocuklarınız da canlı ve eğlenceli bir sosyal hayata kavuşuyor.

MEKANIN GELECEĞİNİ, ARKASINDAKİ İSİMLERİN GEÇMİŞİ BELİRLİYOR

25. yılını kutlayan Cathay Group Türkiye’nin uluslararası firmalarla yeni tanıştığı bir dönemde kuruldu. Gayrimenkulü bir yatırım işi olarak gören firma, akılcı stratejileriyle istikrarlı bir şekilde büyüdü, güçlü ve güvenilir bir marka oldu. İhtiyaçlara uygun ve zamanında çözümler sunarak doğru lokasyonlarda hayata geçirdiği projelerle, arsa sahibinden son kullanıcıya kadar herkes için kârlı yatırımın adresi haline geldi. Cathay Group bugün bir yandan uluslararası alanda yatırım odaklı projeler geliştiriyor, diğer yandan Türkiye pazarında yepyeni bir markayı hayata geçirmenin heyecanını yaşıyor. Uzmanlığını ve deneyimini Nivo marka çatısı altında, genç ve güncel bir ekiple birleştiriyor. Cathay Group’un stratejik gayrimenkul geliştirici konumu, Nivo’nun yaratıcı fikirleriyle şehre hayat vermeye devam ediyor. Neba, uluslarası yatırımlar yapan köklü bir firma. Özellikle gayrimenkul alanında yaptığı doğru yatırımlarla pek çok başarılı projede imzası var. Türkiye’de ilk büyük çaplı yatırımları için Cathay Group’u seçen Neba, uzun vadede büyük ve heyecanlı projeleri içeren bir portföy oluşturmak hedefinde.

NİVO İSTANBUL

Hayatı sevenler bir araya geliyor.

İstanbul’un dinamik temposundan keyif alan, her yeni günle yeni başlangıçlar yapan, hayatı dolu dolu yaşayanların ortak noktası.

Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştürüyor, gıpta edilecek lokasyonuyla hem hayata hem de yatırıma değer katıyor. Semtin hızla değişen ve dönüşen kimliğiyle uyum içinde planlanan Nivo İstanbul sizleri bekliyor.